Šiauliuose įsikūręs autovėžių remonto servisas, teikiantis visas autovėžiams būtiniausias paslaugas. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, sugebantys greitai ir kokybiškai atlikti autovežio remonto, defektacijos ir apžiūros darbus. Autoservise yra naudojamos geriausios technologijos, užtikrinančios aukščiausią kokybę.

Autovėžių remontas, sunkvežimių priežiūra ir techninis aptarnavimas reikalauja specifinių žinių, patyrusių darbuotojų, profesionalios įrangos, todėl šias transporto priemones geriausia patikėti savo srities profesionalams. Daugiametė patirtis ir glaudūs ryšiai su autovežių gamintojais personalui suteikia galimybę nuolat gilinti žinias bei tobulinti darbo įgūdžius. Tai reiškia, kad atnaujintas ir patikimas autovežis perduodamas klientui be jokių papildomų rūpesčių ir gali iš karto pradėti dirbti.

Autovežių remontas ir priežiūra yra viena iš svarbiausių įmonės veiklos veiklų. UAB Idlija prižiūri autovežius, remontuoja jų anstatų mechaninę dalį, hidraulines sistemas bei gali pašalinti bet kokius gedimus, teikia techninio aptarnavimo paslaugas. Mūsų servise autovežiū gali būti atliekamos beveik visos remonto paslaugos: antstatų remonto ir atnaujinimo darbai, paruošimas, dažymas, hidraulinės sistemos atnaujinimas, konstrukcijų remontas ir virinimas ir kt.

Mūsų autovežių remonto servisas įsikūręs Daubos g. 7D, LT-78150 Šiauliuose.

rimas@idlija.lt
+37068710032

 

autoveziu-remontas-siauliuose

autoveziu-remontas-siauliuose